Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche, rozšíření pro vyšetřovatele

V místech moci, kde se rozpadá uspořádaný prostor a ustupuje prázdnotě, tam dlí ti, co volají po zrůdnostech vymykajících se představám. Je však i hrstka statečných, kteří riskují své životy a snaží se tyto hrůzy zastavit.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Blackfire
1 249 Kč –10 % 1 124 Kč
Kategorie: Rozšíření
Hmotnost: 1 kg
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 180 min
Autor: Nate French, MJ Newman
Mechanika: Asymetrické schopnosti, Omezená komunikace, Správa karet na ruce, Akční body/akce, Kooperativní, Kampaňové/Scénářové hraní, Hraní rolí, Vytváření balíku, Variabilní herní plán, Stavění balíčku/pytlíku, Události, Pohyb územím, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 3,54
Položka byla vyprodána…
Arkham Horror karetní hra Odkaz Dunwiche vysetrovatele 01
Novinka
1 249 Kč –10 %

„Nakonec na horu vystupovali jenom tři muži z Arkhamu - starý, bělovousý dr. Armitage, podsaditý, šedivý profesor Rice a mladší a štíhlý dr. Morgan.“

- H. P. Lovecraft, Hrůza v Dunwichi

 

Toto rozšíření obsahuje 5 vyšetřovatelů a naleznete v něm všechny karty pro hráče a veškeré možnosti úpravy balíčků, které původně byly součástí cyklu The Dunwich Legacy. Zničte zrůdnosti coby kuchařka Zoey Samarasová. Vyčenichejte mimořádný příběh coby žurnalista Rex Murphy. Využijte svých peněz a důvtipu k vyřešení všech problémů coby Jenny Barnesová. Mluvte s mrtvými a provádějte ponuré rituály coby hudebník Jim Culver. A nakonec vyrazte hledat potíže coby tulák „Pobuda“ Pete spolu se svým věrným psem Dukem.

Odkaz Dunwiche – rozšíření pro vyšetřovatele je možné použít pro stavbu či úpravu balíčků vyšetřovatelů pro jakýkoli scénář nebo kampaň karetní hry Arkham Horror.

 

Pro hraní je potřeba základní Arkham Horror: Karetní hra.

 

OBSAH BALENÍ:

  • 5 karet vyšetřovatelů
  • 5 malých karet
  • 204 karet pro hráče
  • 1 pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: