Blood Rage: Soumrak bohů

"Život je bitva; bitva je sláva; sláva je VŠECHNO"

Skladem (1 ks)
Značka: REXhry
2 399 Kč –10 % 2 159 Kč
Kategorie: HRY PRO NÁROČNÉ
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 90 min
Autor: Eric M. Lang
Mechanika: Vliv na území, Správa karet na ruce, Současné plánování akcí, Akční body/akce, Akční Karty, Draftování, Zmenšování mapy, Pohyb územím
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 2,88
blood rage soumrak bohů 01
x Herní doba - 90 min x Věk 14+ x Počet hráčů 2-4
2 399 Kč –10 %

Blood Rage je strategická hra ze světa Vikingů, ve které zažiješ konec světa - Ragnarök. Hráči ovládnou klan válečníků a pokusí se z této patálie dostat v záři ohňů a hrdinských skutků na místo jménem Valhalla po boku mocného Ódina. Cest ke slávě je hromada a v deskovce je reprezentuje spousta herních možností a strategií. Budeš plnit úkoly a vylepšovat svůj klan nebo zneužiješ konce světa a vypleníš zemi, zamorduješ soupeře či zkrátka ostudně zahyneš? Je to jen na tobě.

Hra je určená pro 2-4 hráče a hraje se na tři kola, na jejichž začátku si hráči naberou karty znamenající ve hře doslova dary od bohů. Díky nim totiž dodáš svému klanu sílu, vylepšíš strategii nebo si na svoji stranu přetáhneš mytické tvory. Ti představují postavy ze severské mytologie, jako jsou třeba Thor, Heimdall a další. Jejich mytologická síla naznačuje, jakou strategii ve hře zastupují. Hra je tak dokonale propojená s tématikou. Karty v začátku kola je třeba volit moudře v závislosti na strategii vlastní i strategii soupeřů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: