Cesta za štěstím

Cesta za štěstím je strategická rodinná hra, která si jako téma nebere nic menšího, než simulaci života moderního člověka. Začínáte jako teenager, vyberete si školu, budete chodit do práce, vydělávat peníze, nakupovat si za ně věci, které potřebujete méně či více, budete utvářet partnerství a rodinu. To vše proto, aby byla vaše postavička šťastná.

Skladem (3 ks)
Značka: REXhry
1 199 Kč –10 % 1 079 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 10+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 90 min
Autor: Adrian Abela, David Chircop
Mechanika: Bonusy na konci hry, Příjem, Asymetrické schopnosti, Umisťování pracovníků, Simulace, Výběr z nabídky, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 3
? Náročnost (1-5): 2,49
cesta za štěstím 01
x Herní doba - 90 min x Věk 10+ x Počet hráčů 1-4
1 199 Kč –10 %

Hra využívá princip rozmisťování pracovní síly (worker placement) a kromě dlouhodobého štěstí, které je cílem hry, pracuje i s krátkodobou spokojeností, která ovlivňuje zdroje, které aktuálně můžete využívat. Také je potřeba hlídat stres a nepřepínat se, protože pokud to hodně přežene, prostě dostanete infarkt a vaše postavička se štěstí nedožije... Proto není dobré svou postavičku přepínat při přesčasech nebo brigádách.

Koupíte si loď? Nebo sbírku komixů? Nebo raději půjdete na koncert a naučíte se tančit? Začnete jíst zdravě? Před těmito rozhodnutími budete stát v této zajímavé hře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: