Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Cestou necestou

Čtyři poutníci pátrají po Poslední zřícenině, městě, které podle legend ukrývá artefakt, jenž splní největší touhy srdce. Ztracená láska, vykoupení, přijetí, znovusjednocení rodiny - to jsou ohně, které pohánějí putování poutníků, ale dokáží na cestě překonat vlastní chamtivost a vnitřní démony?

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: REXhry
1 899 Kč –10 % 1 699 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 12+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 120 min
Autor: Ryan Laukat
Mechanika: Vyprávění příběhů, Sbírání sad, Házení kostkami, Budování dopravní sítě, Pokoušení štěstí, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Akční body/akce, Kooperativní, Příběhové akce/volby, Kampaňové/Scénářové hraní, Umisťování pracovníků, Výběr z nabídky
? Ideální počet hráčů: 3
? Náročnost (1-5): 2,84
Položka byla vyprodána…
cestou necestou 01
Tip x Herní doba - 120 min x Věk 12+ x Počet hráčů 2-4
1 899 Kč –10 %

Cestou necestou je velmi originální hra kombinující mechanismus umisťování dělníků a příběhové hry. Hráči hrají za dobrodruhy, kteří se vydávají na výpravu za nalezením bájného Ztraceného města. Dobrodružství, která zažívají ve světě Arzium a které hráči čtou z rozsáhlé knihy příběhů jsou fantaskní a plné zvláštní poetiky typické pro toto univerzum. Součástí tohoto balení je i rozšíření Jantarové doly.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: