Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Cosmic Encounter EN

V hlubinách vesmíru mezi sebou soupeří mimozemské rasy o vládu nad vesmírem. Spojenectví vznikají a mění se z okamžiku na okamžik, zatímco kataklyzmatické bitvy vysílají hvězdné lodě do warpu.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
1 999 Kč –15 % 1 699 Kč
Kategorie: Cizojazyčné
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 3
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 120 min
Autor: Kevin Wilson, Bill Eberle, Peter Olotka, Jack Kittredge, Bill Norton
Mechanika: Závod, Obchodování, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Současné plánování akcí, Akční Karty, Vyjednávání, Spojenectví, Škození
? Ideální počet hráčů: 5
? Náročnost (1-5): 2,50
Položka byla vyprodána…
cosmic encounter 01
1 999 Kč –15 %

Ve hře Cosmic Encounter se každý hráč stane vůdcem jedné z desítek mimozemských ras, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou moc. Na tahu se hráč stává útočníkem. Útočník se střetne s jiným hráčem na planetě tak, že přesune skupinu svých lodí hyperprostorovou bránou na tuto planetu. Obě strany si mohou přizvat spojence a zahrát karty, aby se pokusily střetnutí zvrátit ve svůj prospěch.

Cílem hry je založit kolonie v planetárních systémech ostatních hráčů. Vítězem se stává hráč, který jako první získá pět kolonií na libovolné planetě mimo svůj domovský systém. Tyto kolonie mohou být všechny v jedné soustavě nebo rozptýlené ve více soustavách. Hráči musí použít sílu, lstivost a diplomacii, aby si zajistili vítězství. A protože klíčovou součástí hry jsou aliance, může vyhrát i více hráčů společně!

 

Edice Cosmic Encounter 42. výročí vítá nové hráče ve hře nekonečných možností díky čerstvě přepracovanému souboru pravidel a krásně ilustrovanému průvodci rychlým startem, který zachycuje nostalgii původní hry a usnadňuje učení každému.

Komiksový styl Rychlého startovního průvodce vrhá čtenáře zpět do 70. let minulého století, poskytuje důležitý vhled do základních pravidel hry a zároveň zahrnuje zábavu vesmírného dobývání plného bláznivých mimozemšťanů a šílených schopností. A co víc, díky krásným průsvitným dílkům lodí nebylo šíření vašich kolonií po galaxii nikdy stylovější!

 

Hra je v angličtině a neobsahuje česká pravidla!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: