Descent: Výpravy do temnot 2.edice

Druhé vydání vynikající výpravné deskové hry, ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů.

Skladem (3 ks)
Značka: Blackfire
2 399 Kč –10 % 2 159 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Hmotnost: 2.57 kg
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 120 min
Autor: Corey Konieczka, Kevin Wilson, Adam Sadler, Daniel Clark
Mechanika: Házení kostkami, Pohyb po políčkách, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Akční body/akce, Kooperativní, Kampaňové/Scénářové hraní, Variabilní herní plán
? Ideální počet hráčů: 5
? Náročnost (1-5): 3,21
Descent Výpravy do temnot druhá edice 01
x Herní doba - 120 min x Věk 14+ x Počet hráčů 2-5
2 399 Kč –10 %
Při každé hře se hrdinové vydávají do ruin, kobek a lesů, aby svého úhlavního nepřítele porazili a v neposlední řadě zbohatli.

Ať už jste příznivci prvního vydání či úplní nováčci, určitě oceníte nové hrdiny, monstra, zjednodušená pravidla a mnoho dalších prvků. Jednoduchá příprava dobrodružství, zdokonalené herní mechanismy a celková větší pestrost hry vám zaručí mnoho hodin zábavy s vašimi kamarády.

Hráč, který má roli arcilotra, má za úkol mařit snahu hrdinů, aby se dostali k cíli své hrdinské cesty. Slouží mu k tomu speciální balíček karet. Hráči v rolích hrdinů procházejí scénáře dané hrou. Herní plán je sestavován z oboustranných mapových dílků a pokaždé tak může vzniknout zcela jiné dobrodružství.

Vzhledem k tomu, že nebezpečí číhá na každém kroku, je potřeba se pořádně vyzbrojit. Bojový systém je založen na hodech kostkami, ale vybavení herních postav výrazně ovlivňuje jejich využití.

Z her na hrdiny si Descent bere tvorbu herní postavy. Vybrat si můžete ze čtyř základních povolání, mezi které patří třeba mág či bojovník. Tyto povolání se pak mohou ještě dělit do několika tříd. Chcete být rytíř ochraňující slabší spolubojovníky nebo vraždící mašina nehledící vlevo, vpravo? Je to jen na vás. Každá třída má svůj balíček dovedností, které budete získávat v průběhu hry, podle toho jak bude váš hrdina získávat zkušenosti.
 

Revidované vydání z roku 2017 obsahuje kampaň Dědicové krve a zohledňuje digitální aplikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: