Divoká Serengeti

Divoká Serengeti je desková hra inspirovaná nekonečnými pláněmi Serengeti. Fascinující umělecká díla, 3D komponenty a detailní animeeply vás zavedou přímo do živé a dechberoucí divočiny Serengeti.

Skladem (>5 ks)
Značka: REXhry
1 799 Kč –10 % 1 619 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 120 min
Autor: Gunho Kim
Mechanika: Bonusy na konci hry, Stavba dle vzoru, Sbírání sad, Draftování Akcí, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 2,63
divoká serengeti 01
x Herní doba - 120 min x Věk 14+ x Počet hráčů 1-4
1 799 Kč –10 %

Divoká Serengeti je desková hra, ve které se v roli režisérů dokumentů o zvířatech dostanete do známého afrického národního parku Serengeti. 

Aby hráč získal vítězné body, musí dokončit karty scén umístěním zvířat na hlavní desku ve stejném vzoru, jak je znázorněno na kartách.

Vzorů dosáhnou tak, že provádějí akce, kterými buď umístí nebo přesunou zvířata na hlavní desku. Když jsou zvířata umístěna na hlavní desku ve stejném vzoru, jaký je zobrazen na kartě scény, scéna může být dokončena. Po dokončení karet scén hráč obdrží „ikony“ nebo „odměny“. S odměnami mohou hráči získávat body nebo různé zdroje a s ikonami získávat nepřetržité výhody v průběhu hry.

Ve hře se setkáte s levharty, slony, žirafami či s vládci Serengeti - se lvy. Zvítězí pak ten, komu se podaří natočit nejhodnotnější záběry.

Kromě toho, že se hra moc hezky hraje, tak vypadá naprosto překrásně a má i svou vzdělávací hodnotu. Na každé z karet totiž najdete různé zajímavosti o africké zvířeně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: