Divukraj: Zvonkobraní

Divukraj: Zvonkobraní je rozšíření pro překrásnou hru Divukraj, které přináší nové prvky do hry, především ale umožňuje hrát Divukraj až v šesti hráčích. 

Skladem (1 ks)
Značka: REXhry
1 399 Kč –10 % 1 259 Kč
Kategorie: Rozšíření
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 6
Herní doba: 120 min
Autor: James A. Wilson
Mechanika: Sbírání sad, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Umisťování pracovníků, Výběr z nabídky
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 2,73
divukraj zvonkobrani 01
1 399 Kč –10 %

Král Divukraje pořádá oslavu, na kterou se bude dlouho vzpomínat! Pro fanoušky je to skvělá příležitost oživit svoji oblíbenou hru pomocí různorodých schopností pro každého hráče i možnosti hrát až v 6 lidech.

Samozřejmostí jsou nové karty událostí a míst, ale také nová herní deska, která nabízí alternativu pro hráče, kteří nejsou příznivci Prastromu; na desce Zvonkohraní je vše přehledně roztříděno, což oceníte obzvláště při hře ve vyšším počtu hráčů. Novinkou je také jarmark, na něž mohou hráči získávat suroviny.

Hra skvěle zapadá do tématu Divukraje. Vesnické oslavy Zvonkobraní otevírají nové možnosti získávání surovin a díky novým asymetrickým schopnostem přidávají hře na tematičnosti i znovuhratelnosti.

Velkou výhodou je, že Zvonkobraní hru rozvíjí bez přidávání složitých pravidel nebo natahování herní doby. Zvonkobraní je tedy výborným rozšířením pro ty, kteří Divukraj dobře znají, ale nechtějí odradit méně zkušené hráče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: