Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Dixit: 4 rozšíření Origins

Rozšíření pro populární rodinnou hru Dixit obsahující 84 zcela nových karet!

Skladem (1 ks)
Značka: Blackfire
569 Kč –12 % 499 Kč
Kategorie: Rozšíření
Hmotnost: 0.24 kg
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 3
Maximální počet hráčů: 6
Herní doba: 30 min
Autor: Jean-Louis Roubira
Mechanika: Vyprávění příběhů, Současné plánování akcí
? Ideální počet hráčů: 5-6
? Náročnost (1-5): 1,24
Dixit 4 rozšíření Origins 01
569 Kč –12 %
Pokud už znáte původní karty nazpaměť, zajisté vám příjde vhod celkem 84 zbrusu nových obrázkových karet, které vnesou do vašeho hraní nový vítr a poskytnou další hodiny a hodiny zábavy s touto skvělou hrou.

Vydejte se na cestu své představivosti s krásně ilustrovanými kartami od Clementa Lefevreho a připravte se na nové zážitky!

Hra Dixit ve zkratce:
Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Díky jednoduchým pravidlům a principu hraní si zábavu s Dixitem může užít opravdu každý napříč všemi věkovými kategoriemi. Hra je také vhodná pro děti, kterým napomáhá k rozvíjením jejich fantazie.

V každém kole zastává jiný hráč roli vypravěče . Získává body tím, že ostatní hráči hádají jeho kartu pomocí nápovědy, kterou jim poskytne. Ale tato nápověda musí být důmyslná, protože pokud kartu uhodnou všichni hráči, nedostane vypravěč žádné body! Ostatní hráči získávají body tím, že najdou vypravěčovu kartu a že získají hlasy ostatních hráčů díky chytrému výběru karet. Hra končí ve chvíli, kdy jeden nebo více hráčů získá 30 bodů a více. Vítězí hráč s největším počtem bodů.

Toto není samostatná hra, ale pouze rozšíření, které vyžaduje základní hru Dixit či Dixit Odyssey.

Obsah balení:
84 karet Dixit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: