Draci v práci

Řemeslní draci, menší a magicky nadané verze jejich větších (a destruktivních) bratranců, jsou vyhledáváni obchodníky, aby mohli potěšit zákazníky svým plamenem. Jste Strážce plamenů, zběhlý v umění konverzovat s draky, umísťujete je do jejich ideálního domova a používáte kouzla, abyste je lákali k výrobě podivuhodných věcí. Vaše reputace poroste, když budete pomáhat drakům a obchodníkům, a Střažce plamenů s největší reputací se stane vítězem.

 

Skladem (1 ks)
Značka: REXhry
1 199 Kč –10 % 1 079 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 12+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 60 min
Autor: Manny Vega
Mechanika: Bonusy na konci hry, Správa karet na ruce, Umisťování pracovníků, Variabilní herní plán, Kontrakty/zakázky
? Ideální počet hráčů: 3
? Náročnost (1-5): 2,18
draci v praci 01
x Herní doba - 60 min x Věk 12+ x Počet hráčů 1-5
1 199 Kč –10 %

Dráčci se práce nebojí! V této překrásně ilustrované rodinné hře budete dráčky zaměstnávat v obchodech, kde se jim bude nejlépe dařit – třeba v pekárně, šperkařství nebo obchůdku s lektvary. Navíc můžete využívat zvláštní dračí schopnosti, očarovávat obchody a třeba si i pořídit roztomilého dračího mazlíčka.

Draci v práci jsou rodinná hra překypující ilustracemi jak vystřiženými z dětské knížky. Má dost jednoduchá pravidla na to, aby se stala nejoblíbenější hrou vašich dětí, ale poskytuje dost prostoru pro rozhodování a strategii, pokud se rozhodnete hrát s dospělejšími hráči.

Ve svém tahu budete umisťovat draky do obchodů produkujících suroviny a aktivovat jejich zvláštní schopnosti. Za suroviny můžete obchody očarovávat a získávat tak silné bonusy. Ale pozor, v obchodech dochází volná místa! Díky tomu je hra interaktivní, hráči si místa mohou zabírat, nicméně na sebe nijak přímo neútočí a neškodí si.

Hledáte nekonfliktní hru s jednoduchými pravidly, které pochopí i vaše děti, ale zároveň si chcete s dospělejšími deskovkáři trochu zapřemýšlet? Draci v práci jsou jasná volba!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: