Escape Room - úniková hra 3

Již jste se seznámili s únikovou hrou Escape Room? Zažijte znovu napětí únikových místností ve svém vlastním obýváku ve čtyřech zbrusu nových dobrodružstvích únikové hry Escape Room 3.


Zachvátí vás Panika na Titaniku, stane se z vás Alenka v říši divů, možná přežijete Úsvit zombie a přivítá vás Jiná dimenze.

Skladem (1 ks)
Značka: Blackfire
1 099 Kč –10 % 989 Kč
Kategorie: Únikové
Věk: 16+
Minimální počet hráčů: 3
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 60 min
Mechanika: Kooperativní
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 2,00
escape room 3 01
x Herní doba - 60 min x Věk 16+ x Počet hráčů 3-5
1 099 Kč –10 %

Nebo jste naopak o únikové hře Escape Room ještě neslyšeli? Pak se připravte na napínavou a nepředvídatelnou hru! V únikové hře Escape Room bude potřeba spolupracovat, řešit rébusy a hledat skryté stopy. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení. Chrono dekodér měří čas, vytváří tu správnou atmosféru a říká vám, kdy si můžete nechat napovědět. V této hře vyhráváte nebo prohráváte společně. Všichni ze sebe musí dostat to nejlepší. Pro včasné rozluštění hádanek a rébusů je spolupráce jediný způsob, jak uspět. Neuvěříte, jak rychle uteče 60 minut, když se dobře bavíte...

Jste připraveni na svoji největší výzvu?

Oficiální web hry: https://escaperoomthegame.com/cs-cz/OBSAH BALENÍ:


Úvodní obálka
Dekodér nápovědy
16 klíčů
5 scénářů: Sklepení (seznamovací), 1. Panika na Titaniku, 2. Alenka v říši divů, 3. Úsvit zombie, 4. Jiná dimenzeUPOZORNĚNÍ: Pro spuštění chrono dekodéru jsou potřeba 3x AA baterie, které nejsou součástí balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: