Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Extrémní pexeso Lilanga

Netradiční pexeso s bláznivými a vtipnými obrázky afrického malíře H. Lilangy. S extrémním pexesem Lilanga bude potřeba pořádně zapojit mozkové závity! Koupí podpoříte děti bez rodičů v Tanzánii. 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Loris game
59 Kč –8 % 54 Kč
Kategorie: DĚTSKÉ HRY
Věk: 4+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 30 min
Položka byla vyprodána…
Extrémní pexeso Lilanga 01
59 Kč –8 %

Extrémní pexeso Lilanga je obtížnější, něž běžná pexesa, na které jste zvyklí. Nebude stačit si zapamatovat hlavní objekt na kartičce (např. „dvojice postav“ nebo „dům“). Všechny obrazy tanzánského malíře Hendricka Lilangy si jsou na první pohled podobné, každý je přesto jedinečný. Poznejte své skryté paměťové kapacity! Jako bonus uděláš dobrý skutek. Z prodeje každého kusu pexesa totiž věnujeme 7 Kč  sdružení Bez mámy.

Tohle pexeso extrémně prověří vaši paměť v mnoha ohledech. Je to výzva! Navíc každého prodaného kusu věnuje společnost Loris Games, s.r.o. 7 Kč na podporu dětí bez rodičů v Tanzánii - v rámci sdružení Bez mámy (www.bezmamy.cz). Díky sdružení získají potřebné děti střechu nad hlavou, stravu a díky vzdělání a výchově také šanci pro budoucnost.

 

O autorovi "extrémních" obrazů

Hendrick Lilanga je známý africký malíř z kmene Makonde. Žije v Tanzanii v domku na okraji Dar es Salaamu a s malováním obrazů začal již v roce 1993. Tato činnost je jeho velkou vášní i jedinou obživou. Jeho barevné malby zachycují výjevy ze současného i tradičního afrického života. Pro svůj osobitý a lehce bláznivý styl sršící energii si získaly oblibu v mnoha zemích po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: