Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Free Ride EN

Koncem 19. století se v Evropě rozrostla síť železničních tratí, která umožnila lidem cestovat do velkých měst a navštívit krásné stavby ovlivněné secesí a historismem.

Skladem (1 ks)
Značka: Rio Grande Games
1 249 Kč
Kategorie: Cizojazyčné
Věk: 10+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 90 min
Autor: Friedemann Friese
Mechanika: Budování dopravní sítě, Body pohybu, Nalož a doruč, Kontrakty/zakázky, Propojování, Vítězné body jako zdroje, Pro jednoho hráče
Herní rodina: Vláčkové
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 2,68
free ride 01
Tip x Herní doba - 90 min x Věk 10+ x Počet hráčů 1-5

Ve hře Free Ride jste jedním z několika lidí, kteří mají na starosti stavbu železničních tratí, spojování měst v Evropě a přepravu cestujících do těchto měst. Na herním plánu je zobrazeno 45 měst propojených sítí potenciálních tratí a všechny postavené železniční tratě budou jednoho ze tří typů: tratě ve vašem vlastnictví, tratě ve vlastnictví spoluhráčů a tratě ve vlastnictví státu. Při cestování po železničních tratích neplatíte za jízdu po svých tratích a tratích vlastněných státem nic. Chcete-li však cestovat po trati spoluhráče, musíte mu zaplatit 1 minci, čímž se jeho trať změní na státní. Od té chvíle je cestování po této trati pro všechny hráče zdarma. Vzhledem k tomu, že mince jsou omezené a jsou za ně na konci hry body, měli byste pečlivě vyvažovat budování svých linek a převod linek spoluhráčů na státní.

 

 

Hra velmi blízká populárním Jízdenkám, prosím, ale tak dotažená a chytrá, že se k Jízdenkám už nevrátíte!

 

Hra neobsahuje česká pravidla!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: