Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Heat

Začíná odpočítávání, vzduch náhle prořízne hromový řev, jak všechna auta doslova vystřelí od startovních čar. Velká cena je v plném proudu. Při vjezdu do první zatáčky kolem vaší přilby víří prach. Držíte motor v maximálních otáčkách a téměř dostanete smyk, ale pevně sevřete volant a vrcholem zatáčky projíždíte stále na první pozici. Máte to!

Skladem (>5 ks)
Značka: Blackfire
1 699 Kč –10 % 1 529 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Hmotnost: 2.61 kg
Věk: 10+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 6
Herní doba: 60 min
Autor: Asger Harding Granerud, Daniel Skjold Pedersen
Mechanika: Závod, Správa karet na ruce
? Ideální počet hráčů: 5-6
? Náročnost (1-5): 2,16
heat 01
Tip x Herní doba - 60 min x Věk 10+ x Počet hráčů 1-6
1 699 Kč –10 %

Chcete-li se udržet v čele, musíte svůj ze svého vozu dostat maximum. Vydrží vaše auto dlouhé rovinky, nebo vám v poslední zatáčce selže motor, protože jste ho až příliš zahřáli? Hra HEAT, která je založena na jednoduchých a intuitivních principech, vás posadí na za volant při chaotických automobilových závodech 60. letech 20. století.

Výběr správných vylepšení pro váš vůz vám pomůže projíždět zatáčky a dostatečně chladit motor, abyste si udrželi maximální rychlost.
Klíčem k vítězství přesto nakonec budou vaše řidičské schopnosti!

Zažijte vzrušení z jednoho závodu nebo využijte systém šampionátu a odehrajte celou sezónu během jednoho herního večera, upravte si vůz před každým závodem a získejte nejvyšší příčku na stupních vítězů. Pomocí modulu Legendy můžete přidat legendární automatické řidiče, abyste mohli hrát sólo, nebo je zařadit jako další soupeře do her pro více hráčů.OBSAH BALENÍ:


2 herní plány (4 okruhy)
6 závodních aut a řadících pák
8 herních podložek
330 karet
18 žetonů
2 stojánky tiskových koutů
1 bodovací tabulka
2 příručky pravidel v českém jazyce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: