Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Hra o trůny - Lvi Casterlyovy skály

Jako vládci Casterlyovy skály Lannisteři vlastní nepopsatelné bohatství a dokonce drží i vládu nad Železným trůnem, nicméně nejsou spokojeni s pouhou službou říši. Namísto toho pracují v utajení prostřednictvím vychytralých plánů a prohnaných triků k dosažení svého cíle stát se nejmocnějším rodem v Sedmi královstvích. Přidej se k Lannisterům v jejich snaze rozšířit svůj vliv napříč Západozemím.

Skladem (1 ks)
Značka: Blackfire
349 Kč –20 % 279 Kč
Kategorie: Rozšíření
Hmotnost: 0.4 kg
Věk: 12+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 2
Herní doba: 60 min
Autor: Christian T. Petersen, Eric M. Lang, Nate French
Mechanika: Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Současné plánování akcí
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 3,50
012030061a
Výprodej
349 Kč –20 %

Hra o trůny: karetní hra je hrou intrik, politiky, zrady a válek pro dva až čtyři hráče na motivy světoznámé ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Lvi Casterlyovy skály se zaměřují na rod Lannisterů a přinášejí nové silné postavy, události, lokace, doplňky a plány k vylepšení balíčků Lannisterů.

Rozšíření také obsahuje nové karty pro každou z herních frakcí, stejně jako rozmanité neutrální karty, které mohou být použity k rozšíření jakéhokoliv balíčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: