Hrdinové bez záruky

Hrdinové bez záruky je velmi vtipná kooperativní fantasy hra v reálném čase.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: REXhry
899 Kč –10 % 809 Kč
Kategorie: Kooperativní
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 8
Herní doba: 15 min
Autor: Kasper Lapp
Mechanika: Rozšiřování mapy, Pohyb po políčkách, Asymetrické schopnosti, Omezená komunikace, Kooperativní, Variabilní herní plán, V reálném čase, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 1,76
Položka byla vyprodána…
hrdinové bez záruky 01
x Herní doba - 15 min x Věk 8+ x Počet hráčů 1-8
899 Kč –10 %

Klasická partička fantasy dobrodruhů (trpaslík, barbar, elf a čaroděj) přijde o své magické vybavení a tak se rozhodne navštívit nejbližší obchoďák pro hrdiny a vybavení si prostě ukrást. Musíte tedy s hrdiny prozkoumávat obchodní dům a pro každého hrdinu najít to správné vybavení. Pak se musí všichni včas dostat ven, což ale vůbec nebude snadné, protože ochranka vypnula všechny teleporty!

Hra se pak hraje tak, že každý hráč má před sebou destičku s nějakou akcí, kterou se všemi hrdiny může provádět, typicky například pohyb jedním (opravdu jen jedním směrem). Hráči se tak rychle snaží dostat figurky na patřičná místa, což není snadné, protože hrají všichni naráz, honíte čas a hlavně: u hry je zakázáno mluvit i gestikulovat. Jediné, co můžete udělat, je intenzivně zírat na hráče, po němž požadujete akci, případně použít figurku, která se výstižně jmenuje "Dělej něco!" a položit ji před něj. 

Hrdinové bez záruky nás opravdu baví a můžeme je vřele doporučit jako rychlou kooperativní party hru se spoustou vtipných situací. Povedly se i ilustrace a tak na dílcích mapy najdete třeba solárko pro barbary a podobné vtipné detaily.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: