Jízdenky, prosím! Evropa

Ze strmých strání Edinburghu po sluncem zalité doky Cařihradu, přes prašné uličky Pamplony až po větrem zametanou stanici v Berlíně. Jízdenky, prosím! Vás vezme na nové vlakové dobrodružství skrze velká města Evropy konce 19. století. Odvážíte se riskovat cestu temnými tunely Švýcarska? Cestovat na palubě trajektu přes Černé moře? Nebo budete stavět nádraží v hlavních městech starých říší? Váš příští krok z Vás může učinit největšího vlakového magnáta Evropy!

Skladem (2 ks)
Značka: Blackfire
1 299 Kč –10 % 1 169 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Hmotnost: 1.3 kg
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 60 min
Autor: Alan R. Moon
Mechanika: Bonusy na konci hry, Sbírání sad, Budování dopravní sítě, Pokoušení štěstí, Správa karet na ruce, Propojování, Výběr z nabídky
Herní rodina: Vláčkové
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 1,93
Jízdenky prosím Evropa 01
x Herní doba - 60 min x Věk 8+ x Počet hráčů 2-5
1 299 Kč –10 %

Jízdenky, prosím! - Evropa je další hra ze série skvělých vlakových dobrodružství. Hráči sbírají barevné karty železničních vagónů a s jejich pomocí staví nádraží, projíždějí tunely, naloďují se na trajekty a spojují tratě napříč Evropou. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry - neexistuje totiž nic příjemnějšího než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč hra získala mnoho ocenění.

Obsah balení:
1 herní plán s mapou Evropy
240 barevných vagónů
158 herních karet
5 herních žetonů
15 budov nádraží
1 česká a slovenská pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: