Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Krabčáci

V krajině spatříte hejna ptáků, kteří jen tak lelkují na drátech elektrického vedení. Pak se zničehonic zvednou, zavládne chaos a ptáčci se promíchají. Pomozte jim najít cestu do toho správného hejna!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Mindok
499 Kč –10 % 449 Kč
Kategorie: Karetní
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 20 min
Autor: Stefan Alexander
Mechanika: Sbírání sad, Správa karet na ruce
? Ideální počet hráčů: 3
? Náročnost (1-5): 1,28
Položka byla vyprodána…
krabčáci 01
x Herní doba - 20 min x Věk 8+ x Počet hráčů 2-5
499 Kč –10 %

Hráči vykládají karty ptáků z ruky do jedné ze čtyř řad na stole. Umístěním jednoho z ptáků na kraj jakékoli řady se tito ptáci okamžitě shromáždí s jakýmkoli stejným ptákem, který se v této řadě již nachází, a všichni ptáci položení mezi ně vám přiletí do ruky. Pokud máte v ruce dostatečný počet stejných ptáků, můžete vyložit hejno, čímž získáte některé z těchto ptáků do vaší bodovací oblasti.

Vaším úkolem je být prvním hráčem, který ve své bodovací oblasti shromáždí buď sedm různých druhů, nebo dva druhy s alespoň třemi stejnými ptáky v každém z nich. Každým druhem ptáků získáte buď malé nebo velké hejno, takže můžete počkat, až dosáhnete velkého hejna, abyste mohli do své bodovací oblasti přidat více ptáků najednou. Dávejte si však pozor, protože kolo končí, jakmile se některý z hráčů zbaví všech karet na ruce, což nutí všechny ostatní hráče zahodit všechny své karty!

 

HERNÍ MATERIÁL: 

110 karet

pravidla hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: