Lumpark

Kdo by nechtěl šéfovat zábavní park? Navíc takový, který si namícháte ze svých oblíbených témat, jako jsou třeba roboti, upíři nebo piráti. Lumpark je velice škodolibá hra, kde se hráči snaží postavit co nejbombastičtější atrakce – a při každé příležitosti hatit plány svým konkurentům.

Skladem (4 ks)
Značka: REXhry
1 599 Kč –10 % 1 439 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 120 min
Autor: Joel Finch
Mechanika: Bonusy na konci hry, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Kontrakty/zakázky, Výběr z nabídky
? Ideální počet hráčů: 2-3
? Náročnost (1-5): 2,12
lumpark 01
x Herní doba - 120 min x Věk 14+ x Počet hráčů 2-5
1 599 Kč –10 %

Lumpark není nijak náročný na pravidla a pokud jste skupina kamarádů či rodina, která si cíleně škodí i v člobrdu, stane se určitě podvečerním hitem. Svědčit bude zejména těm, kteří rádi kombinují schopnosti karet – hráči vykládají karty atrakcí, vylepšují je různými vychytávkami a hledají ta nejlepší komba, která přinesou nejvíce návštěvníků a peněz.

Zároveň dojde i na pokoutné praktiky, třeba na zaplacení hrubiánů, kteří umí atrakce dočasně rozbít, nebo nahlášení soupeřů na stavební inspekci. Karty navíc nešetří břitkým (ale mládeži přístupným) humorem a narážkami na známé filmy a příběhy vztahující se k různým tématům zábavních parků.

Lumpark navíc v každé hře kombinuje více témat zvolených hráči, při každé hře se tedy můžete těšit na jiné karty a rozličné mechaniky, které hru ozvláštní. Díky této vlastnosti je Lumpark pokaždé jedinečný, a navíc návykový!

Představení hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: