Malacca

Přístav Malacca, zvaný též Perla východních moří, je den co den cílem obchodníků z celého světa. Místní trhy zahalené do omamných vůní exotických koření přetékají zlatem, stříbrem, diamanty i drahocennými látkami, zatímco v přístavních krčmách se scházejí ti nejotrlejší piráti, hrdlořezové a pašeráci. Do zrádných malackých vod vplouváš jako kapitán či kapitánka své vlastní lodi s cílem nashromáždit co největší bohatství. Zvolíš si cestu obchodníka, ochránce obchodních lodí či piráta?

Skladem (2 ks)
Značka: Loris game
369 Kč –10 % 332 Kč
Kategorie: Karetní
Věk: 10+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 8
Autor: Jan Daněk, Jiří Daněk, Jan Dřevíkovský, Jiří Dvořák, Ondrej Kares, Kryštof Kozák, Stepan Pudlak
Mechanika: Hraní rolí, Sázení a Blafování, Kámen-Nůžky-Papír
? Ideální počet hráčů: 5-6, 8
? Náročnost (1-5): 2,00
Malacca 06
369 Kč –10 %

Potápíš lodě, hromadíš peníze, jsi pirát! Malacca je svižná karetní hra s pirátskou tematikou a krásnými ilustracemi. Je výzvou pro hráče, kteří rádi sází a riskují. Nic nezávisí na náhodě - tak dokaž, že umíš ostatní oblafnout!

Nebojíš se riskovat a sázet? Jsi fanouškem pirátské tématiky? Pak je tato svižná karetní hra právě pro tebe! Malacca má unikátní herní princip kombinující sázení a schopnost odhadnout, jak se kdo zachová. Je krátká, zábavná a napínavá až do konce. Baví holky, kluky, staré, mladé, zkušené i začínající. To vše doplněno krásnými ilustracemi lodí a pirátů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: