Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Milostný dopis

Přelstěte všechny soupeře a buďte první, kdo doručí milostný dopis krásné princezně!

Skladem (2 ks)
Značka: Blackfire
399 Kč –10 % 359 Kč
Kategorie: Karetní
Hmotnost: 0.11 kg
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 20 min
Autor: Seiji Kanai
Mechanika: Správa karet na ruce, Vyhodnocení a restart, Vyřazení hráče, Dedukce
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 1,19
milostný dopis 01
x Herní doba - 20 min x Věk 8+ x Počet hráčů 2-4
399 Kč –10 %

Nová verze světového bestselleru Milostný dopis z roku 2019.

Ve hře Milostný dopis spolu soupeří 2–6 princezniných nápadníků. Ti se budou snažit doručit své psaní do rukou princezny, která hledá ideálního partnera, po jehož boku by mohla vládnout.

Milostný dopis se hraje na kola, během kterých pověříte své spojence, přátele a členy královské rodiny doručením vašeho psaní princezně. Karta, kterou máte v ruce, představuje člověka, který má váš dopis momentálně v ruce. Poslíček se ale během hry při vykládání a dobírání karet může změnit. Kolo vyhrajete tak, že budete mít na jeho konci v ruce kartu s nejvyšší hodnotou nebo zůstanete poslední ve hře.

Hru vždycky začínáte s jednou kartou v ruce. Na začátku tahu si doberte z balíčku jednu kartu. Potom si vyberte jednu ze svých dvou karet, zahrajte ji a vyhodnoťte její efekt. Efekty některých karet vás mohou vyřadit ze hry: konkurenční nápadník se postaral o to, aby se váš dopis po cestě ztratil.

S touto novou verzí Milostného dopisu si můžete zahrát i "klasický" Milostný dopis, který byl určený pro 2-4 hráče. Na začátku hry pouze z balíčku vyřadíte 5 karet, jejichž seznam najdete v pravidlech hry. Další odlišností od "klasické" verze, kromě vyššího počtu karet, je přítomnost bodovacích žetonů a látkového pytlíčku na skladování hry.

Obsah balení:
21 karet s postavami
6 přehledových karet
13 žetonů přízně
1 látkový pytlík
1 česká pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: