Mini Express: Vlakem kolem světa

Rozšíření ke hře Mini Express přináší 4 nové mapy (Velká Británie, Taiwan, Japonsko, Španělsko). Každá z nich nabídne unikátní zážitek, který zpestří také volitelné přídavné moduly (podobné jako Zlatý hřeb na mapě USA a Přístavy na mapě Evropy).

Skladem (2 ks)
Značka: Board Bros
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: Rozšíření
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 45 min
Autor: Mark Gerrits
Mechanika: Budování dopravní sítě, Solo, Podíly
Herní rodina: Vláčkové
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 2,39
mini express vlakem kolem sveta 01
999 Kč –10 %

Rozšíření Mini Express: Vlakem kolem světa přináší dvě nové oboustranné mapy. Na mapě Velké Británie budete budovat podzemku v Londýně a využívat trajekty. Na Taiwanu na vás bude čekat stavění tunelů skrz horské oblasti a spolupráce s japonskou vládou, která slibuje velké odměny, ale není bez rizika. Na mapě Japonska se budete snažit pospojovat všechny 4 japonské ostrovy, k čemuž vám pomohou mosty a trajekty. Ve Španělsku vás čeká období přerodu z parních regionálních vlaků k vysokorychlostní železnici, která křižuje celou zemi.

Kromě nových map v rozšíření najdete i menší moduly (např. skrytý extra pozitivní nebo negativní vliv v jednotlivých společnostech na začátku hry, přídavnou desku pro extra dlouhé tratě, dynamické pořadí hráčů či třeba desku zdanění).

Nelze hrát samostatně, je potřeba základní hra Mini Express.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: