Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Northgard: Země nepoznané - Divočina

Divočina je rozšíření pro hru Northgard: Země nepoznané. Najdete v něm nová monstra pro stejnojmenný modul, ale také zcela nový modul: desky divočiny.

Skladem (1 ks)
Značka: Tlama
649 Kč –10 % 579 Kč
Kategorie: Rozšíření
Hmotnost: 0.5 kg
Věk: 12+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 90 min
Autor: Adrian Dinu
Mechanika: Pokládání dílků, Házení kostkami, Asymetrické schopnosti, Akční Karty, Variabilní herní plán, Stavění balíčku/pytlíku
Herní rodina: Podle videohry
? Ideální počet hráčů: 3-4
? Náročnost (1-5): 2,73
Northgard Země nepoznané rozšíření Divočina 01
649 Kč –10 %

Většinu nových monster můžete jednoduše zamíchat mezi ostatní monstra ze základní hry.

Některá monstra můžete zařadit do hry pouze s jejich deskami z desek divočiny. Monstra v tomto rozšíření jsou silnější a mají rozmanitější schopnosti, než monstra ze základní hry. Jötun je nepředstavitelně silný obr - dejte mu své zdroje, jinak zaútočí. Eldthurs touží pouze po zkáze a ničí malé stavby,  Hvedrunk vůdce prastarého klanu chce nastolit Ragnarök a přivolává další monstra, přízračný válečník hledá boj a věčný život - ruší efekty staveb ve své přítomnosti, wyverna, nejhrozivější ze všech monster, doletí ze své sluje kamkoli a šíří zkázu, zabít ji však můžete jen v její sluji.

 

Nové desky divočiny přinášejí neprostupné hranice na deskách pohoří, bažiny, které zahubí vaše bojovníky, jezero, které produkuje jídlo nejsilnějšímu sousedovi,  gejzír, který verbuje jednotky, trosky, které přinášejí body a s modulem monster pohřebiště předků a sluj wyverny. Nové desky divočiny zajistí, že vám při hře desky nedojdou, vytvoříte tak větší a zajímavější mapu Northgardu.

 

Je váš klan připraven na nové výzvy?

 

Rozšíření obsahuje:
- 11 desek divočiny
- 8 figurek monster
- 8 karet monster
- 1 pravidla

 

 

Představení rozšíření

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: