Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Pán prstenů: Putování po Středozemi

Dobrodružná kooperativní hra, v niž se hráči vydávají vstříc nástrahám Středozemí.

Skladem (2 ks)
Značka: Blackfire
2 999 Kč –13 % 2 599 Kč
Kategorie: Kooperativní
Hmotnost: 2.86 kg
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 120 min
Autor: Nathan I. Hajek, Grace Holdinghaus
Mechanika: Kooperativní, Kampaňové/Scénářové hraní, Hraní rolí, Variabilní herní plán, Stavění balíčku/pytlíku, Porovnávání hodnot, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 2,59
Pán prstenů Putování po Středozemi 01
x Herní doba - 120 min x Věk 14+ x Počet hráčů 1-5
2 999 Kč –13 %

Pán prstenů: Putování po Středozemi je kooperativní hra pro jednoho až pět hráčů. Během hry se skupina hrdinů vydává vstříc nebezpečným dobrodružstvím, aby společně prozkoumávali a přežili v obrovském epickém fantasy světě J.R.R. Tolkienova Pána prstenů. Při svém putování budou čelit mocným protivníkům, objevovat ztracené poklady, odhalovat dávno zapomenuté znalosti a upravovat dovednosti podle rolí v jejich Společenstvu. Temnota povstává, zlo sílí, stín a zkaženost se rozšiřují. Je nejvyšší čas, aby se hrdinové vydali na své putování po Středozemi.

Každá hra Pána prstenů: Putování po Středozemi představuje jedno dobrodružství velké kampaně. Během každého dobrodružství se hrdinové pokouší splnit sérii úkolů dříve, než je přemůže zlo rozpínající se po Středozemi. Hrdinové postupují kampaní bez ohledu na výsledky jednotlivých dobrodružství. Nakonec, po dokončení série dobrodružství, dosáhne kampaň svého závěru, který skončí buď úspěchem, nebo neúspěchem celé družiny hrdinů.

Hra Pán prstenů: Putování po Středozemi vyžaduje, aby si jeden z hráčů do vhodného zařízení stáhl bezplatnou aplikaci Journeys in Middle-earth. Aplikace určuje výzvy a obsah, se kterým se hráči během hry setkají, od umísťování mapových dílů a žetonů, až po chování nepřátel. Aplikace také hráčům umožňuje svůj postup ve hře uložit. Díky tomu mohou kampaň dokončit během několika herních sezení. Aplikaci Journeys in Middle-earth lze volně stáhnout z některého z následujících obchodů: Amazon™ Appstore, Apple iOS App Store™, Google Play™nebo Steam®.

Pokaždé, když se hráči pustí do dobrodružství, aplikace Putování po Středozemi toto dobrodružství vyplní obsahem vybraným z mnoha možností. Stejné dobrodružství se bude v mnoha ohledech lišit: velikostí a rozložením mapy, střetnutími s nepřáteli i obyvateli, událostmi, které hrdiny potrápí, a mnoha dalšími. Díky tomu mohou hráči při stejné kampani zažít pokaždé jiné příběhy.

 

Obsah balení:


1 přehled pravidel a 
1 pravidla hry

22 oboustranných mapových dílů

28 karet zranění, 6 karet hrdinů, 83 karet předmětů a 15 karet výhod

2 oboustranná bojiště

21 karet titulů, 30 karet základních dovedností, 30 karet dovedností hrdinů, 72 karet rolí, 20 karet slabostí a 10 karet terénu

31 plastových figurek

30 žetonů terénu

12 praporů nepřátel

12 plastových podstavců

84 herních žeton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: