Pandemic: Epicentrum - Evropa

Ve hře Pandemic: Epicentrum - Evropa se stanete členy speciálního týmu, který bojuje proti nemocem. Použijte své jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šíření nemocí napříč Evropou a při tom pracujte na vývoji léků. Se svým týmem hrajte proti hře a pokuste se předejít vzniku ohnisek. Vyhrajete nebo prohrajete společně!
Skladem (1 ks)
Značka: Blackfire
649 Kč –10 % 584 Kč
Kategorie: Kooperativní
Hmotnost: 0.5 kg
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 30 min
Autor: Matt Leacock, Thomas Lehmann
Mechanika: Správa karet na ruce, Akční body/akce, Kooperativní, Přesouvání z bodu do bodu
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 1,80
pande01
x Herní doba - 30 min x Věk 8+ x Počet hráčů 2-4
649 Kč –10 %
Pandemic: Epicentrum - Evropa je kooperativní hra - všichni hráči jsou ve stejném týmu a vyhrají či prohrají společně. Každý hráč ve vašem týmu ovládá postavu se speciálními schopnostmi, které vám pomohou uspět. Všichni hráči mají své karty vyložené před sebou, takže hráči si navzájem vidí do karet. Hráči mohou mezi sebou diskutovat a navzájem si radit. Každý může říct svůj návrh či nápad, ale konečné rozhodnutí je na hráči, který je právě na tahu.

Ve hře jsou 3 nemoci, které ohrožují Evropu. Každá má svou barvu a na hracím plánu jsou představovány kostičkami. Každému městu na hracím plánu odpovídá karta nákazy. Když otočíte kartu nákazy, položte na příslušné město kostičku odpovídající barvy, která představuje šíření nemoci. Kostičky nemocí je třeba neprodleně odstranit. Když se nemoci vymknou kontrole, hru prohrajete.

Při hře se používají karty pro hráče - karty měst a karty událostí. V průběhu hry budete odhazovat karty měst, abyste provedli určitou akci, a vykládat karty událostí, které mají jedinečné efekty.


Obsah balení:

1 hrací plán
70+ karet
50+ kostiček a žetonů
1 česká a slovenská pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: