Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Patchwork

Tolik kousků látek a kožených záplat se válí všude kolem – z toho by byla krásná přikrývka! Taková práce však vyžaduje značné úsilí, čas a stálý přísun knoflíků. Hráč, který vybere nejlepší záplaty a nejšikovněji je spojí do patchworkové deky, vyhrává.

Skladem (1 ks)
Značka: Blackfire
629 Kč –12 % 549 Kč
Kategorie: Pro dva hráče
Hmotnost: 0.35 kg
Věk: 6+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 2
Herní doba: 30 min
Autor: Uwe Rosenberg
Mechanika: Pokládání dílků, Příjem, Čtvercová mřížka, Tetrisová hra, Počítání času, Vítězné body jako zdroje, Výběr z nabídky
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 1,63
patchwork 01
x Herní doba - 30 min x Počet hráčů 2 x Věk 8+
629 Kč –12 %

Patchwork je druh ruční práce, při níž šikovné švadlenky sešívají kousky látek do větších dílů geometrické mozaiky. V minulosti byla tato technika využívána pro zpracování zbytků různých tkanin na výrobu oděvů a prošívaných pokrývek. V současnosti je patchwork chápán spíše jako svébytná umělecká technika, která pro výrobu přepychových textilií využívá skvostné tkaniny. Novodobá díla vytvořená technikou patchworku nacházíme dokonce v předních světových muzeích a galeriích.

K vytvoření překrásné přikrývky však potřebujete především spoustu píle, trpělivosti a času. Dílky mozaiky, které máte aktuálně k dispozici, se častokrát nedají propojit přesně podle vašich představ. Proto si je vybírejte s obrovskou pečlivostí a stále si udržujte přiměřenou zásobu knoflíků. Budete je potřebovat nejen k dokončení přikrývky, ale i k tomu, abyste vytvořili hodnotnější práci než váš soupeř(ka).


Obsah balení:

1 časový plán
2 plány přikrývky
1 figurka
2 žetony času
33 záplat
5 kožených záplat
50 žetonů knoflíků
česká a slovenská pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: