Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Prehistories

Jste náčelníci pravěkého kmene. Je na vás rozhodnout, koho pošlete na lov a které zvíře bude příští kořistí. Předci vám zanechali v jeskyni schéma maleb, aby vás vedli. Dokážete tuto výzvu předků naplnit?

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Tlama
649 Kč –9 % 585 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Hmotnost: 1 kg
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 45 min
Autor: Alexandre Emerit, Benoit Turpin
Mechanika: Stavba dle vzoru, Pokládání dílků, Čtvercová mřížka, Správa karet na ruce, Aukce
? Ideální počet hráčů: 3-4
? Náročnost (1-5): 1,93
Položka byla vyprodána…
35770 tlama games prehistories cz en
x Herní doba - 45 min x Věk 8+ x Počet hráčů 2-5
649 Kč –9 %

Každé kolo Prehistories všichni hráči coby vůdcové kmenů tajně a současně zvolí, koho pošlou lovit a kam. Čím více vyšlete lovců, tím větší může být vaše kořist. Velká skupina se ale pohybuje pomaleji. Nejrychlejší je pak ta nejméně početná skupina. Volí první, ale nezíská tak velkou kořist. Lov probíhá tak, že přidělíte jednotlivé karty na lokace lovu a vezmete si "tetrisové" dílky kořisti na těchto lokacích. Čím větší dílek, tím silnější loveckou skupinu vyžaduje. Pokud nemáte dostatečnou sílu, může dojít při lovu ke zraněním. Za každé zranění dolízáváte na konci kola méně karet.

 

Ve druhé fází kola vytváříte malby zvířat ulovených v první fázi. Vaše jeskyně sestává ze 7x7 polí. Ty postupně zaplňujete tak, že nové dílky musí navazovat na předchozí.

 

Jakmile splníte přání předků tím, že vymalujete jeskyni určitým způsobem (řádek, sloupec, legendární zvíře, karty úkolů), odložíte jeden či více totemů. Vítězí hráč, který takto odloží jako první svých osm totemů. 

 

Hra obsahuje:


1 oboustranný herní plán
- 5 dvouvrstvých desek jeskyní
- 60 karet lovců
- 9 oboustranných karet požadavků
- 5 nápovědních karet
- 75 destiček zvířat (5 velikostí)

- 40 žetonů totemů
- 1 list oboustranných samolepek
- 2 pravidla (česká a anglická)

 

Poznámka o vydání: Jde o anglickou verzi s plnohodnotnou češtinou navíc. Krabice je původní anglická. Na dně krabice je pod folií samolepka v češtině. Hra obsahuje anglická a česká pravidla.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: