Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Nejsme přece všichni zlí. Nijak nestojíme o ovládnutí světa ani nespřádáme megalomanský plány. Někdy nám stačí jenom pěkný stinný doupě, kde by byl klid. No dobře, možná jsme tady párkrát na chvíli uvěznili drzý lidský holobrádky, aby je to naučilo nekvartýrovat se nám do bytu. Ale zničehonic o nás ví každej takzvanej hrdina v okolí a hromadně nám kradou těžce vydřený poklady? TAK TO TEDA NE!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Mindok
1 699 Kč –10 % 1 529 Kč
Kategorie: Kooperativní
Věk: 10+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 45 min
Autor: Luís Brüeh
Mechanika: Variabilní nastavení, Asymetrické schopnosti, Kooperativní, Kampaňové/Scénářové hraní, Variabilní herní plán, Stavění balíčku/pytlíku, Jednorázové akce, Pohyb územím
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 2,39
Položka byla vyprodána…
příšeří hrdinům vstup zakázán 01
x Herní doba - 45 min x Věk 10+ x Počet hráčů 1-4
1 699 Kč –10 %

PŘÍŠEŘÍ: HRDINŮM VSTUP ZAKÁZÁN je asymetrická kooperativní hra, v níž 1–4 hráči v roli klanů příšer brání podzemí před hrdiny, kteří se vydali rozkrást jejich poklady. Pomocí jednoduchého systému hraní akčních karet nasazujte své příšery do podzemí, bojujte, otvírejte portály, přidejte si do balíčku karet mocné zbraně či kouzla a dejte těm hrabivým hrdinům najevo, kdo je tady doma!

 

HERNÍ MATERIÁL:

45 dřevěných figurek

12 desek místností

222 karet

96 žetonů

1 kniha podzemí

česká pravidla hry

Představení hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: