Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Ramses II

Nesmírně bohatý, ale bohužel poněkud roztěkaný faraon během svého života shromáždil poklady z celého svého království. Rozhodl se je schovat ve své pyramidě, aby pak zabránil jejich krádeži. Bohužel už si není jistý, kde co pohřbil. S trochou štěstí mu budete moci znovu pomoci najít jeho poklad. Vítězí hráč, který najde nejvíce faraonových pokladů, a tím nasbírá největší počet karet hledání.

Skladem (3 ks)
Značka: Ravensburger
719 Kč –2 % 699 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 45 min
Autor: Gunter Baars
Mechanika: Variabilní nastavení, Pohyb po políčkách, Paměťové
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 1,32
ramses II 01
719 Kč –2 %

Poté, co jsou žetony umístěny na herní plán, pyramidy umístěné navrch a deska se několikrát otočila v naději, že hráči nebudou vědět, kde jsou žetony pokladů umístěny, první hráč vybere kartu pokladu, která přiřadí počet nebo body, které poklad bude stát za to, pokud ho hráč najde. Karty pokladů byly rozděleny do tří hromádek označených 1, 2 a 3. Jakmile je hromádka 1 vyčerpána, hra pokračuje hromádkou 2 atd. Poté hráč zasune pyramidu na prázdné místo na herním plánu. Pokud není nalezen žádný žeton pokladu, hráč přesune další pyramidu. Pokud se čip neshoduje s jeho kartou, jejich tah je u konce. Pokud je poklad nalezen, hráč si ponechá kartu pokladu, ale žeton zůstane tam, kde je.

Když hráč najde žeton pokladu, který není ten, který hledal, vypadává ze hry. Zbývající hráči pokračují. Hra pokračuje, dokud nejsou vyřazeni všichni hráči nebo dokud není otočena karta konce hry.

Všichni hráči sečtou body, které mají zobrazeny na kartách hledání, které nasbírali. Vítězem se stává hráč s největším počtem bodů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: