Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Sanctum

Sanctum, kdysi hrdé a silné město, ovládly armády temnot vedené Malghazarem, pánem démonů. Hrdinové z odlehlých koutů světa se vydávají na jeho záchranu. Kdokoli, kdo bude chtít zlo porazit, bude muset projít zpustošenou zemí a probojovat se hordami nepřátel až k Planoucímu trůnu, aby se nakonec utkal se samotným Malghazarem.

Jen jeden se ale může stát skutečným osvoboditelem Sancta. Budeš to ty?

Skladem (1 ks)
Značka: Mindok
1 199 Kč –10 % 1 069 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 12+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 90 min
Autor: Filip Neduk, Tomáš Uhlíř
Mechanika: Házení kostkami, Asymetrické schopnosti, Stavění balíčku/pytlíku, Porovnávání hodnot
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 2,39
sanctum 01
x Herní doba - 90 min x Věk 12+ x Počet hráčů 2-4
1 199 Kč –10 %

 

 

Sanctum je kompetitivní strategická hra inspirovaná hack-and-slash RPG videohrami. Každý hráč ovládá jednu ze čtyř unikátních postav, které se vydávají do srdce padlého města Sanctum a cestou si budují své schopnosti a arzenál, aby se připravili na závěrečný boj proti Pánovi démonů.

Boj může přežít i více hráčů, ale jen jeden si může nárokovat slávu za očištění Sanctum. Hra je svižná, s možností překrývání tahů. Všechny čtyři postavy mají jedinečné sady dovedností a rychle se vám zvyšuje úroveň, což vám dává časté příležitosti k výběru nových dovedností. Každé rozhodnutí se počítá.

Ačkoli je hra soutěživá, cílem je zničit Pána démonů, nikoliv jeden druhého. Interakce hráčů je tedy spíše závodem než bojem: Kdo je nejdále na hrací ploše? Kdo si vybere jako první, když se spustí draft vybavení? Kdo získá výhodu, že dosáhne Pána démonů jako první? Kdo se dostane ke skupině modrých démonů, které všichni chtějí? Kdo odemkne tento úspěch a získá bonus?

Každý z hrdinů má svoji vlastní motivaci, proč tuto cestu podstupuje, ať už je to touha po moci, pomsta, snaha očistit svou čest, nebo prostě osudové předurčení. Při boji s nepřáteli se počítá každý hod kostkami, ale jsou to především dovednosti a vybavení, jež cestou získáváš, které nakonec rozhodnou o úspěchu tvé výpravy.

Filip Neduk, autor Adrenalinu, nyní přichází s další strategickou hrou inspirovanou známým videoherním žánrem. Přijmeš tuto výzvu?

 

HERNÍ MATERIÁL: 

3 oboustranné plány jednotlivých dějství

1 deska démonů, 1 deska požehnání a 4 hráčské desky

4 žetony života, 18 oboustranných žetonů lektvarů a 5 žetonů zuřivosti

12 destiček schopností (3 pro každou postavu)

24 karet schopností (6 pro každou postavu)

12 žetonů požehnání

3 dílky zásahu shůry

6 karet startovních bonusů

84 karet démonů/předmětů

51 karet pána démonů

85+ plastových žetonů výdrže, vůle a zásahu

84 plastových kamenů

4 plastové miniatury

24 dřevěných kostek

4 přehledové listy

pravidla hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: