Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Savannah park

V srdci Afriky leží neobyčejný přírodní ráj. V těchto nekonečných končinách žijí největší suchozemští živočichové Afriky a návštěvníkům se otvírá jedinečná krajina. Na tomto krásném kousku země soutěžíte o to, kdo z vás dokáže vytvořit nejlepší park.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Piatnik
799 Kč –10 % 719 Kč
Kategorie: RODINNÉ HRY
Věk: 8+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 45 min
Autor: Michael Kiesling, Wolfgang Kramer
Mechanika: Stavba dle vzoru, Sbírání sad, Pokládání dílků, Následování, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 2-3
? Náročnost (1-5): 1,75
Položka byla vyprodána…
savannah park společenská hra
799 Kč –10 %

Pomozte vašim zvířatům, aby se shromáždila do co největšího stáda a vytvořte jim nový domov. Umožněte zvířatům přístup k vodě a hodnota vašeho stáda se znásobí. Zajistěte bezpečnost zvířat před nebezpečnými požáry. Užitečné jsou také stromy, které poskytují stín a rovněž šťavnaté trávy.

Čím víc toho všeho budete v parku mít na konci hry, tím lépe. Když všechna zvířata najdou své nové útočiště, hra končí závěrečným vyhodnocením.

V parku Savannah každý provozujete svůj vlastní přírodní park a vaším cílem je seskupit zvířata se svými vlastními druhy – ale každý se střídavě rozhoduje, co přesune, takže se vám nemusí podařit umístit zvířata na správné místo.

Každý hráč začíná hru se stejnou sadou 33 jedinečných destiček zvířat, přičemž tyto destičky jsou náhodně rozmístěny ve vašem osobním přírodním parku. Ve svém tahu vyberete konkrétní žeton lícem nahoru, který musí všichni hráči zvednout, otočit lícem dolů a poté se přesunout na jiné prázdné místo ve svém vlastním parku. Dílky, které byly převráceny, se nemohou znovu pohnout, a jakmile jsou všechny dílky přesunyty, hra končí bodovacím kolem. Vyhrává hráč s největším počtem bodů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: