Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Star Realms EN

Star Realms je rychlá karetní deck-buildingová hra s vesmírnými souboji. Při hře využíváte obchodování k získávání nových lodí a základen z karet, které jsou v nabídce. Získané lodě a základny používáte buď k vytváření dalších obchodů, nebo v souboji, kdy útočíte na soupeře a jeho základny. Když snížíte soupeřovo skóre (tzv. autoritu) na nulu, vyhráváte!

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
399 Kč –7 % 369 Kč
Kategorie: Cizojazyčné
Věk: 12+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 2
Herní doba: 20 min
Autor: Robert Dougherty, Darwin Kastle
Mechanika: Správa karet na ruce, Stavění balíčku/pytlíku, Výběr z nabídky
? Náročnost (1-5): 1,93
Položka byla vyprodána…
star realms en 01
399 Kč –7 %

Star Realms se snadno naučíte, zejména pokud jste obeznámeni s deck-buildingovými hrami, ale je to hra, jejíž zvládnutí vyžaduje čas. Při každém hraní se ve hře objevují různá strategická rozhodnutí. Mám si vzít nejlepší kartu pro sebe, nebo nejlepší kartu pro soupeře? Mám se zaměřit na to, abych si vzal karty určité frakce, nebo na to, abych si vzal nejlepší dostupnou kartu? Mám se zaměřit na získání většího množství obchodu, nebo více boje? Mám útočit na soupeřovu základnu, nebo přímo na něj?

To jsou jen některé z mnoha možností, před kterými budete stát. Noví hráči se nemusí trápit těmito volbami jen proto, aby mohli hrát, ale jakmile se stanou pokročilejšími hráči, zjistí, že tato hloubka strategie vede k velké znovuhratelnosti.

 

Hra je v angličtině a neobsahuje česká pravidla!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: