Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Stardew Valley: The Board - EN

Kooperativní desková hra o farmaření a přátelství podle počítačové hry Stardew Valley.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
1 649 Kč –6 % 1 549 Kč
Kategorie: Cizojazyčné
Věk: 12+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 180 min
Autor: Eric Barone, Cole Medeiros
Mechanika: Házení kostkami, Náhodná produkce, Variabilní nastavení, Kooperativní, Umisťování pracovníků, Přesouvání z bodu do bodu, Události, Pro jednoho hráče
Herní rodina: Podle videohry
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 2,75
Položka byla vyprodána…
stardew valley en 01
1 649 Kč –6 %

Spolupracujte s ostatními farmáři na záchraně Údolí před zlovolnou korporací Joja! K tomu budete muset farmařit, rybařit, přátelit se a hledat nejrůznější zdroje, abyste splnili dědečkovy cíle a obnovili komunitní centrum. Sbírejte nejrůznější předměty, chovejte zvířata a prozkoumávejte Důl. Získejte mocná vylepšení a dovednosti, a jak budou přibývat roční období, snažte se co nejlépe chránit kouzlo Stardew Valley!

Cílem hry je splnit dědečkovy cíle a obnovit komunitní centrum, k čemuž je třeba shromáždit různé druhy zdrojů, které představují destičky. Na splnění tohoto úkolu máte pevně stanovený počet tahů. K tomu slouží balíček sezónních karet, který obsahuje 20 karet, z nichž se v každém tahu jedna táhne a spouští určité události. Hráči se v každém tahu kooperativně rozhodnou, kam zaměří své jednotlivé akce, a umístí do této části údolí svou figurku. Pomocí svých akcí navštěvují určitá místa a snaží se shromáždit zdroje, aby mohli splnit své společné cíle. Akce zahrnují například: zalévání plodin, snahu chytit ryby, házení kostkami pro průzkum dolů a mnoho dalších. Po vyčerpání balíčku sezóny hra končí.

 Hra je v angličtině a neobsahuje česká pravidla!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: