Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Trablíci

Místo bezohledného mlácení zombíků přemýšlejte o jejich sbírání a třídění do hord. Vaším cílem je vytvořit co nejsilnější armádu zombie. Abyste zvítězili, musíte trochu riskovat. Nebojte se záměrně si zahrávat s ostatními hráči!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Albi
349 Kč –14 % 299 Kč
Kategorie: Karetní
Věk: 7+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 6
Herní doba: 20 min
Autor: Petr Vojtěch
Mechanika: Sbírání sad, Pokoušení štěstí, Škození
? Ideální počet hráčů: 4-5
? Náročnost (1-5): 1,00
Položka byla vyprodána…
trablíci 01
x Herní doba - 20 min x Věk 7+ x Počet hráčů 2-6
349 Kč –14 %

Ve hře Trablíci hráči otáčejí karty z jednoho velkého společného balíčku a třídí zombie do tří řad na stole. Každá karta se musí řídit několika pravidly pro umístění. Zaprvé, čísla se skládají vedle sebe pouze vzestupně a zadruhé, žádné dvě karty stejné barvy nesmí být vedle sebe. Když úspěšně zahrajete kartu na stůl, můžete se rozhodnout zastavit a sebrat všechny karty z vybrané řady, nebo můžete pokoušet štěstí a otočit další kartu. Pokud se vám nepodaří kartu legálně zahrát, znamená to, že máte smůlu a nic nezískáváte!

Balíček se skládá ze zombií ve třech barvách, ale najdete v něm i karty se speciálními schopnostmi. Síť vám umožňuje ukrást kartu zombie jinému hráči. S kartou Brokovnice můžete přinutit odhodit některé zombie, které drží ostatní, a pokud získáte kartu Sekera, musíte sami odhodit kartu. Karty je vhodné umisťovat chytře, protože po tahu hráče si každý další hráč může vzít kartu ze stolu. Zanecháte jim něco dobrého? Nebo budete manévrovat tak, aby na ostatní čekala pouze Sekyra?

Chcete-li sestavit hordu, musíte odevzdat sadu karet - čtyři karty stejného čísla nebo pět karet různých čísel. Na konci vyhrává ten, kdo má nejsilnější armádu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: