Ve svitu půlměsíce

Zatímco slunce vychází nad pouštěmi, řekami a oázami chalífátu, křehká rovnováha se hroutí. Jako jedna z mnoha soupeřících sil v zemi máte nyní příležitost změnit chod dějin a uchvátit veškerou moc pro sebe. Ctižádostivý Sultán trůní ve zlatém paláci, odkud dohlíží na budování úžasných architektonických skvostů. Rezervovaný Muršid potajmu podkopává ústřední instituce prostřednictvím rozsáhlé sítě agentů.

Kočovné kmeny Nomáda rozsévají svár, aby zajistily práci pro své zkušené žoldnéře. Pustošivé síly Válečníka se valí přes celou zemi v honbě za příslibem kořisti. A Chalífa, tváří v tvář chaosu a nejistotě, se vojenskými silami snaží udržet řád. Podaří se vám úspěšně prosmýknout touto sítí rivality a vyšvihnout se na výsluní, nebo se budete handrkovat se slabšími protivníky a upadnete v zapomnění?

Skladem (1 ks)
Značka: Fox in the box
1 450 Kč –10 % 1 305 Kč
Kategorie: HRY PRO NÁROČNÉ
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 4
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 180 min
Autor: Steven Mathers
Mechanika: Vliv na území, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Variabilní herní plán, Tržiště
? Ideální počet hráčů: 5
? Náročnost (1-5): 3,55
ve svitu půlměsíce 01
x Herní doba - 180 min x Věk 14+ x Počet hráčů 4-5
1 450 Kč –10 %

Ve svitu půlměsíce je překrásná hra pro čtyři až pět hráčů s ústřední mechanikou územní převahy. Vžijte se do role jedné z pěti radikálně asymetrických postav, z nichž každá musí plnit své vlastní cíle pomocí svých jedinečných akcí a schopností, které mění obecná pravidla hry. Vybudujte vzájemně prospěšné vztahy se svými spojenci, oslabujte své soupeře a moudře si vybírejte své přátele a nepřátele v této nelítostné hře o moci a politice.

 

Hra obsahuje:

  • 5 přehledů hráčů
  • 82 karet
  • 59 potištěných dřevěných staveb
  • 16 dílků mapy
  • 5 látkových sáčků
  • 196 žetonů
  • 62 dřevěných disků
  • pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: