Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Zakázaný ostrov

Staň se nebojácným dobrodruhem na nebezpečné výpravě za posvátnými poklady ostrova!

Skladem (1 ks)
Značka: Blackfire
679 Kč –11 % 599 Kč
Kategorie: Kooperativní
Hmotnost: 1 kg
Věk: 10+
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 30 min
Autor: Matt Leacock
Mechanika: Sbírání sad, Pohyb po políčkách, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Akční body/akce, Kooperativní, Variabilní herní plán, Nalož a doruč, Zmenšování mapy, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 4
? Náročnost (1-5): 1,74
Zakázaný ostrov 01
x Herní doba - 30 min x Věk 10+ x Počet hráčů 2-4
679 Kč –11 %
Zakázaný ostrov byl posledním odlehlým útočištěm pradávné mystické říše známé jako Archea. Legendy vyprávějí, že Archeané dokázali ovládat čtyři základní elementy - oheň, vzduch, vodu a zemi. K tomu používali své posvátné poklady - Krystal ohně, Sochu větru, Kalich moří a Kámen země. Tyto poklady by v rukách nepřátel dokázaly napáchat strašlivou škodu, proto je Archeané tajně ukryli na Zakázaném ostrově a zajistili, aby se ostrov potopil do oceánu, pokud by se někdo tyto poklady pokoušel získat. Mnoho století po tajemném pádu říše Archea zůstal Zakázaný ostrov ukrytý před zraky ostatních… až do této chvíle.

Skupina dobrodruhů je vysazena na ostrově, aby zde pátrala po vzácných artefaktech. Kdo má čtyři stejné karty pokladu, může v příslušné svatyni najít artefakt. Hráči musí postupovat rychle, protože ostrov se postupně propadá, takže je zaplavován mořem. Dobrodruh stojící v místě, které moře pohltilo, je ztracen. Hráči se střídají. Kdo je na tahu, může udělat až tři akce, volí ze čtyř možností: pohybovat se, podepřít potápějící se část ostrova, předat kartu pokladu jinému hráči nebo vyzvednout artefakt.

Tato hra je velmi pěkně zpracovaná, grafika podporuje atmosféru hry. Artefakty jsou výborně připravené, vždy při objevení se před vámi doslova zhmotní. Hodí jako reprezentativní dárek - dostanete ji v pěkné kovové krabici.
 

Obsah balení:
58 hracích karet
24 dílků ostrova
6 dřevěných figurek
4 miniatury pokladů
1 měřítko hladiny
1 ukazatel hladiny
česká a slovenská pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: