Vítáme Vás na našem novém eshopu, je to parádní změna že? Víme, že máme co zlepšovat, tak buďte shovívaví a věřte, máte se ještě na co těšit.

Zoo Tycoon: The Board Game - české vydání

Snili jste někdy o tom, že budete provozovatelem vlastní zoologické zahrady? Splňte si sen s deskovou hrou: Zoo Tycoon! Vybudujte zoologickou zahradu, ve které se postaráte o oblíbená zvířata, jako jsou lvi, gorily nebo sloni, a do které přilákáte a nadchnete návštěvníky. Nebo navažte partnerství s národními parky v oblasti ochrany přírody a navrácení ohrožených druhů zpět do přírody. Díky 35 různým zvířecím druhům (k většině z nich máte na výběr z 236 krásných zvířecích figurek) máte na výběr z mnoha možností.
Se svou „zoo v krabici“ můžete sledovat, jak se zoo vašich snů stává skutečností přímo před vašimi zraky!

Skladem (1 ks)
Značka: Blackfire
2 699 Kč –10 % 2 429 Kč
Kategorie: HRY PRO NÁROČNÉ
Hmotnost: 3.6 kg
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 180 min
Autor: Marc Dür, Samuel Luterbacher
Mechanika: Sbírání sad, Pokládání dílků, Simulace, Pro jednoho hráče, Tržiště
Herní rodina: Podle videohry
? Ideální počet hráčů: 2-3
? Náročnost (1-5): 4,08
Zoo Tycoon The Board Game 01
x Herní doba - 180 min x Věk 14+ x Počet hráčů 1-4
2 699 Kč –10 %
Cíl hry
V deskové hře Zoo Tycoon, začínáte jako noví správci čtyř městských parků. Město usiluje o nové uspořádání těchto parků a doufá, že přidáním zvířat se tyto zelené plochy stanou atraktivnějšími pro veřejnost. Aby byl projekt z hlediska politiky přijat, musí být zoologické zahrady finančně soběstačné a přispívat k ochraně přírody. Po prvním hodnocení (7 let po otevření) bude řízení všech nově vzniklých zoologických zahrad centralizováno. Ten, kdo těchto sedm let zvládne nejúspěšněji, může po právu očekávat, že se stane preferovaným uchazečem o tuto atraktivní pozici. Dejte do toho všechno!

Přehled hry
Desková hra Zoo Tycoon se hraje na 7 kol (let). Každé kolo je rozděleno na 4 roční období (s výjimkou 1. kola, které začíná v létě). Na jaře, kdy začíná rok, se narodí mláďata. V létě se přijímají nová zvířata. Na podzim probíhá výstavba nových výběhů a v zimě se zhodnocuje a končí rok.

Zvířata
23 hlavních druhů ve hře je zastoupeno kartami zvířat a figurkami zvířat. Na kartě zvířete najdete všechny důležité informace o druhu.
 

Obsah balení:
1 burza zvířat + podklad
1 bodovací tabulka
4 desky zoo
4 desky zaměstnanců
89 karet zvířat
18 karet událostí
12 přehledových karet
7 karet dárců
320 dílů výběhu
236 zvířecích figurek
410 dřevěných dílků
8 dřevěných hracích kostek
1 látkový sáček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: