Borderlands: Mr. Torgue a jeho aréna drsňáctví

Borderlands: Mr. Torgue a jeho aréna drsňáctví je kooperativní hra pro více hráčů, ve které se spolu s kamarády postavíte hordě banditů, příšer a záporáků řízených hrou. Jste lovci odměn, kteří se ocitli v aréně Mr. Torgua, násilnické gladiátorské díře, kde na vás Torgue bude posílat psychouše, skagy a všechno, co si zamane, pro pobavení obecenstva (a pro prachy od sponzorů).

Duben 2024
Značka: Blackfire
3 199 Kč –10 % 2 879 Kč
Kategorie: Kooperativní
Hmotnost: 2 kg
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 90 min
Autor: John Cadice, John Kovaleski
Mechanika: Házení kostkami, Pohyb po políčkách, Kampaňové/Scénářové hraní, Akční Karty, Variabilní herní plán, Události, Semi-Kooperativní
Herní rodina: Podle videohry
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 2,78
Borderlands Mr Torgue a jeho aréna drsňáctví 01
Předobjednávka x Herní doba - 90 min x Věk 14+ x Počet hráčů 1-4
3 199 Kč –10 %

Hru je možné hrát ve sledu jednotlivých navazujících scénářů tvořících ucelenou kampaň. Po každém scénáři budete moct navštívit prodejní automaty, vylepšit si svoji postavu a vkročit do dalšího scénáře ještě drsněji. Během posledního scénáře stanete tváří v tvář ohavnému bossovi, kterého si Torgue šetřil na úplný závěr. Přežijte a vítězství je vaše.

 

Borderlands: Mr. Torgue a jeho aréna drsňáctví se hraje v herních kolech. Každé kolo sestává z tahu lovců následovaným tahem nepřátel. Lovci jsou na tahu vždy jako první. Během hry budete postupně aktivovat jednu postavu za druhou a provádět s nimi akce.

 

Borderlands: Mr. Torgue a jeho aréna drsňáctví je scénářová hra, v níž každá hra představuje jeden scénář. Pravidla scénáře najdete v samostatném sešitu kampaně. Scénář popisuje, jací nepřátelé budou nasazeni do hry či jak zvítězit, a také může obsahovat nová speciální pravidla.

V posledním scénáři kampaně se lovci utkají s hlavním bossem. Bossové mají stejné statistiky jako ostatní nepřátelé. Když lovci zneškodní bosse, vyhrávají celou kampaň! Ale pozor, scénář s bossem je opravdu těžký.

 

OBSAH BALENÍ:

  • figurek lovců odměn a jejich parťáků: Moza, Železný medvěd, Mordechaj, Krvoletka, Amara, Salvador
  • 39 nepřátel: Ultrapsychouš, 2x Drsňáckej psychouš, 2x Goliáš, 2x Běsnící Goliáš, 4x Fušer s kvérem, 4x Sebevražednej psychouš, 4x Dospěláckej skag, 8x Drancéř, 12x Psychouš
  • Pravidla
  • Kampaňový sešit – Ultrapsychouš
  • Přes 80 dílků arény
  • Hromada žetonů
  • Pytel na kořist
  • Podstavce představující jiné druhy nepřátel
  • Přes 400 karet včetně lovců odměn, karet dovedností, nepřátel, oblíbenců, hlášení, událostí, hračiček dr. Zet, sklad munice, Torgue a zbraně
  • 10 kostek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: