Duchové ostrova

Uprostřed oceánu leží osamělý ostrov, na kterém už od nepaměti přebývají mocní duchové. Jsou součástí přírody, ale zároveň vládnou i silami nadpřirozena. Domorodí obyvatelé, známí jako Dahanové, se s těmito duchy během staletí naučili žít, třebaže s patřičnou dávkou obezřetnosti a respektu.

Ostrov však byl nyní objeven vzdálenými koloniálními mocnostmi. A tito kolonizátoři připlouvají, aby si ostrov zcela podmanili. Narušují tak křehkou přírodní rovnováhu a ničí přítomnost duchů. Těmito duchy jste právě vy. Musíte znovu nabýt na síle a vzájemně spolupracovat, abyste nezvané vetřelce vyhnali pryč z vaší domoviny dříve, než bude pozdě!

Skladem (2 ks)
Značka: REXhry
1 999 Kč –10 % 1 799 Kč
Kategorie: Kooperativní
Hmotnost: 2.1 kg
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 120 min
Autor: R. Eric Reuss
Mechanika: Asymetrické schopnosti, Kooperativní, Kampaňové/Scénářové hraní, Automatické generování surovin
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 4,04
duchové ostrova 01
x Herní doba - 120 min x Věk 14+ x Počet hráčů 1-4
1 999 Kč –10 %

Duchové ostrova je komplexní kooperativní desková hra, ve které se hráči v roli duchů snaží zabránit pustošení a drancování ostrova kolonizátory. Každý z duchů má své unikátní schopnosti a ty budete muset umně kombinovat, aby se vám podařilo nad kolonizátory zvítězit.

Jedná se o jednu z nejkomplexnějších kooperativních her na trhu, která se dlouhodobě drží mezi nejlepšími hrami všech dob na žebříčku Boardgamegeek. Krabice obsahuje mnoho duchů, každého s velmi odlišnými schopnostmi a několik nepřátelských národů, znovuhratelnost je tak vysoká, protože různé kombinace mají zásadní vliv na obtížnost hry.

Duchové ostrova jsou pak dlouhodobě považováni za jednu z nejlepších (ne-li vůbec nejlepší) hru pro jednoho hráče vůbec.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: