Mage Knight - Ultimátní edice

Nové vydání legendární a dlouho nedostupné epické fantasy hry Mage Knight obsahuje krom základní hry i všechny tři rozšíření (Stíny Tezly, Krang, Ztracená legie) a několik bonusových karet, vše společně v jedné obří krabici.

Skladem (1 ks)
Značka: REXhry
3 199 Kč –10 % 2 879 Kč
Kategorie: HRY PRO NÁROČNÉ
Věk: 14+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: 150 min
Autor: Vlaada Chvátil
Mechanika: Pokládání dílků, Házení kostkami, Pohyb po políčkách, Asymetrické schopnosti, Správa karet na ruce, Kooperativní, Hraní rolí, Variabilní herní plán, Stavění balíčku/pytlíku, Výběr z nabídky, Pro jednoho hráče
? Ideální počet hráčů: 1
? Náročnost (1-5): 4,64
mage knight ultimátní edice 01
x Herní doba - 150 min x Věk 14+ x Počet hráčů 1-5
3 199 Kč –10 %

Mage Knight je fantasy desková hra od populárního českého autora Vládi Chvátila. Ve hře se stáváte hrdinou, který putuje krajinou, najímá armádu, zabíjí monstra, prochází dungeony a vůbec dělá vše, co ke správné fantasy patří. Hra ze všeho nejvíce připomíná populární videoherní sérii Heroes of Might and Magic.

Mechanismy kombinují zahrávání karet s prvky deckbuildingu a pohybem po mapě. Obsahuje několik scénářů s různými cíli, které sahají od kooperativních až po velmi kompetitivní. No a nechybí ani hra pro jednoho hráče!

Hra je dosti komplexní a troufneme si tvrdit, že potěší každého příznivce fantasy, který se rád ponoří hluboko do světa Mage knight. Kromě stovek karet a dílů krajiny obsahuje též figurky s hrdiny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: