Mláďata z Divukraje

Představujeme nejlepší deskovou hru pro malé fanoušky Divukraje, Mláďata z Divukraje. Připojte se k Chipovi, Sweepovi a dalším dětem z Divukraje a postavte to nejvelkolepější vymyšlené město, jaké kdy kdo postavil. Tato snadno naučitelná hra s umisťováním pracovníků poskytne rodinnou zábavu a zároveň rozproudí mozky těch nejmenších, zlepší soustředění a posílí dovednosti mladých studentů.

Přelezte lanový most, dejte si pozor na dračí doupě a vydejte se s námi do pevnosti za nejnovějším přírůstkem oceňované hry Divukraj, Mláďata z Divukraje.

Skladem (2 ks)
Značka: REXhry
1 299 Kč –10 % 1 169 Kč
Kategorie: DĚTSKÉ HRY
Věk: 6+
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba: 60 min
Autor: James A. Wilson, Clarissa A. Wilson
Mechanika: Umisťování pracovníků
? Ideální počet hráčů: 2
? Náročnost (1-5): 1,67
mláďata z Divukraje 01
x Herní doba - 45 min x Věk 6+ x Počet hráčů 1-4
1 299 Kč –10 %

Divukraj je fenomén, který v deskoherním světě zná snad každý. I přes roztomilé téma a do sebe skvěle padnoucí mechaniky může být pro nejmenší deskohráče přeci jenom trochu náročný – a proto na scénu přichází Mláďata z Divukraje.

Mláďata z Divukraje perfektně zachycují původní hru, ponechávají si nejdůležitější mechaniky a hlavně jedinečné téma a nádherné ilustrace. Všechny části hry jsou ovšem přizpůsobené tomu, aby si tuto hru mohli zahrát i malé děti se svými rodiči. Navíc je v Mláďatech z Divukraje pořád dost původní hry na to, aby bavila i rodiče, kteří mají nahranou její dospěláckou verzi.

Hráči stále sbírají suroviny, získávají nové karty, které mohou vyložit, a skládají kombinace karet přinášející výhody či vítězné body. Hru ale nekomplikuje řetězení karet, události a další mechaniky, které nejsou pro jádro Divukraje nutné. Není tedy třeba obávat se přílišného osekání ani vyprchání jedinečného ducha Divukraje, vše je prostě jen vybroušené tak, aby hru pochopil i prvňáček.

Mláďata z Divukraje si zahrajete až ve čtyřech hráčích a hotovo budete mít do hodiny. Samozřejmě vás čekají roztomilá (ale ne kýčovitá) zvířátka a pohodová atmosféra divotvorného lesa, kterou v žádné jiné hře nenajdete. Pokud máte doma malé deskovkáře nebo děti, které objevení našeho krásného koníčku teprve čeká, není proč váhat!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: